XBMC-Addons - en to bg translation catalogue (13 entries)

[ctx: #32000]
en: Select your telecom operator
bg: В чия мрежа гледате HBO?

[ctx: #32020]
en: Account
bg: Акаунт

[ctx: #32021]
en: Operator
bg: Оператор

[ctx: #32022]
en: Username
bg: Потребителско име

[ctx: #32023]
en: Password
bg: Парола

[ctx: #32030]
en: Subtitles
bg: Субтитри

[ctx: #32031]
en: Activate subtitle loading by this addon
bg: Активирай зареждането на субтитри през тази добавка

[ctx: #32032]
en: Language
bg: Език

[ctx: #32033]
en: Select subtitle language
bg: Посочете език на субтитрите

[ctx: #32034]
en: Bulgarian
bg: Български

[ctx: #32035]
en: English
bg: Английски

[ctx: #32040]
en: Parental Control
bg: Родителски контрол

[ctx: #32041]
en: Activate KIDS mode
bg: Активирай детския режим
