Kodi Addons - en to he translation catalogue (12 entries)

[ctx: #32000]
en: [COLOR FF46B3B3]Elementum[/COLOR] Play
he: [COLOR FF46B3B3]Elementum[/COLOR] הפעלה

[ctx: #32001]
en: [COLOR FF46B3B3]Elementum[/COLOR] Control
he: [COLOR FF46B3B3]Elementum[/COLOR] בקרה

[ctx: #32002]
en: [COLOR FF46B3B3]Elementum[/COLOR] Assign
he: [COLOR FF46B3B3]Elementum[/COLOR] השמה

[ctx: #32003]
en: General
he: כללי

[ctx: #32004]
en: TMDB Api Key
he: מפתח API ל־TMDB

[ctx: #32005]
en: Please define TMDB API key
he: נא להגדיר מפתח API ל־TMDB

[ctx: #32006]
en: TMDB API key not defined
he: מפתח API ל־TMDB לא מוגדר

[ctx: #32007]
en: Error
he: שגיאה

[ctx: #32008]
en: Cannot search TMDB
he: לא ניתן לחפש ב־TMDB

[ctx: #32009]
en: Playing with [COLOR FF46B3B3]Elementum[/COLOR]
he: הפעלה באמצעות [COLOR FF46B3B3]Elementum[/COLOR]

[ctx: #32010]
en: Assigning stream with [COLOR FF46B3B3]Elementum[/COLOR]
he: שיוך סטרים ל־ [COLOR FF46B3B3]Elementum[/COLOR]

[ctx: #32011]
en: Assigning season stream with [COLOR FF46B3B3]Elementum[/COLOR]
he: שיוך סטרים של עונה ל־ [COLOR FF46B3B3]Elementum[/COLOR]
