XBMC Main - en to tr translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
tr: Mod

[ctx: #30001]
en: Filled
tr: Dolu

[ctx: #30002]
en: Wireframe
tr: Telkafes

[ctx: #30003]
en: Points
tr: Noktalar

[ctx: #30004]
en: Bar Height
tr: Çubuk Yüksekliği

[ctx: #30005]
en: Small
tr: Küçük

[ctx: #30006]
en: Default
tr: Varsayılan

[ctx: #30007]
en: Big
tr: Büyük

[ctx: #30008]
en: Very Big
tr: Çok Büyük

[ctx: #30009]
en: Speed
tr: Hız

[ctx: #30010]
en: Very Slow
tr: Çok Yavaş

[ctx: #30011]
en: Slow
tr: Yavaş

[ctx: #30012]
en: Default
tr: Varsayılan

[ctx: #30013]
en: Fast
tr: Hızlı

[ctx: #30014]
en: Very Fast
tr: Çok Hızlı
