XBMC Main - en to ta_IN translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
ta_IN: முறை

[ctx: #30001]
en: Filled
ta_IN: பூர்த்தி

[ctx: #30002]
en: Wireframe
ta_IN: கம்பிச்சட்டம்

[ctx: #30003]
en: Points
ta_IN: புள்ளிகள்

[ctx: #30004]
en: Bar Height
ta_IN: பட்டை உயரம்

[ctx: #30005]
en: Small
ta_IN: சிறிய

[ctx: #30006]
en: Default
ta_IN: இயல்புநிலை

[ctx: #30007]
en: Big
ta_IN: பெரிய

[ctx: #30008]
en: Very Big
ta_IN: மிக பெரிய

[ctx: #30009]
en: Speed
ta_IN: வேகமாக

[ctx: #30010]
en: Very Slow
ta_IN: மிகவும் மெதுவாக

[ctx: #30011]
en: Slow
ta_IN: மெதுவாக

[ctx: #30012]
en: Default
ta_IN: இயல்புநிலை

[ctx: #30013]
en: Fast
ta_IN: வேகமாக

[ctx: #30014]
en: Very Fast
ta_IN: மிக வேகமாக
