XBMC Main - en to sv translation catalogue (14 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
sv: Läge

[ctx: #30001]
en: Filled
sv: Fylld

[ctx: #30003]
en: Points
sv: Punkter

[ctx: #30004]
en: Bar Height
sv: Stapelhöjd

[ctx: #30005]
en: Small
sv: Liten

[ctx: #30006]
en: Default
sv: Standard

[ctx: #30007]
en: Big
sv: Stor

[ctx: #30008]
en: Very Big
sv: Väldigt stor

[ctx: #30009]
en: Speed
sv: Hastighet

[ctx: #30010]
en: Very Slow
sv: Väldigt långsam

[ctx: #30011]
en: Slow
sv: Långsam

[ctx: #30012]
en: Default
sv: Standard

[ctx: #30013]
en: Fast
sv: Snabb

[ctx: #30014]
en: Very Fast
sv: Väldigt snabb
