XBMC Main - en to sk translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
sk: Režim

[ctx: #30001]
en: Filled
sk: Vyplnený

[ctx: #30002]
en: Wireframe
sk: Drôtový model

[ctx: #30003]
en: Points
sk: Body

[ctx: #30004]
en: Bar Height
sk: Výška stĺpcov

[ctx: #30005]
en: Small
sk: Malý

[ctx: #30006]
en: Default
sk: Štandardný

[ctx: #30007]
en: Big
sk: Veľký

[ctx: #30008]
en: Very Big
sk: Veľmi veľký

[ctx: #30009]
en: Speed
sk: Rýchlosť

[ctx: #30010]
en: Very Slow
sk: Veľmi pomalo

[ctx: #30011]
en: Slow
sk: Pomalo

[ctx: #30012]
en: Default
sk: Štandardná

[ctx: #30013]
en: Fast
sk: Rýchlo

[ctx: #30014]
en: Very Fast
sk: Veľmi rýchlo
