XBMC Main - en to ru translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
ru: Режим

[ctx: #30001]
en: Filled
ru: Сплошной

[ctx: #30002]
en: Wireframe
ru: Каркас

[ctx: #30003]
en: Points
ru: Точки

[ctx: #30004]
en: Bar Height
ru: Высота полос

[ctx: #30005]
en: Small
ru: Небольшие

[ctx: #30006]
en: Default
ru: По-умолчанию

[ctx: #30007]
en: Big
ru: Крупные

[ctx: #30008]
en: Very Big
ru: Огромные

[ctx: #30009]
en: Speed
ru: Скорость

[ctx: #30010]
en: Very Slow
ru: Очень медленно

[ctx: #30011]
en: Slow
ru: Медленно

[ctx: #30012]
en: Default
ru: По-умолчанию

[ctx: #30013]
en: Fast
ru: Быстро

[ctx: #30014]
en: Very Fast
ru: Очень быстро
