XBMC Main - en to nl translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
nl: Modus

[ctx: #30001]
en: Filled
nl: Gevuld

[ctx: #30002]
en: Wireframe
nl: Draden

[ctx: #30003]
en: Points
nl: Punten

[ctx: #30004]
en: Bar Height
nl: Balkhoogte

[ctx: #30005]
en: Small
nl: Klein

[ctx: #30006]
en: Default
nl: Standaard

[ctx: #30007]
en: Big
nl: Groot

[ctx: #30008]
en: Very Big
nl: Heel groot

[ctx: #30009]
en: Speed
nl: Snelheid

[ctx: #30010]
en: Very Slow
nl: Zeer traag

[ctx: #30011]
en: Slow
nl: Traag

[ctx: #30012]
en: Default
nl: Standaard

[ctx: #30013]
en: Fast
nl: Snel

[ctx: #30014]
en: Very Fast
nl: Zeer snel
