XBMC Main - en to no translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
no: Modus

[ctx: #30001]
en: Filled
no: Fylt

[ctx: #30002]
en: Wireframe
no: Trådramme

[ctx: #30003]
en: Points
no: Punkter

[ctx: #30004]
en: Bar Height
no: Søylehøyde

[ctx: #30005]
en: Small
no: Liten

[ctx: #30006]
en: Default
no: Standard

[ctx: #30007]
en: Big
no: Stor

[ctx: #30008]
en: Very Big
no: Veldig stor

[ctx: #30009]
en: Speed
no: Hastighet

[ctx: #30010]
en: Very Slow
no: Veldig sakte

[ctx: #30011]
en: Slow
no: Sakte

[ctx: #30012]
en: Default
no: Standard

[ctx: #30013]
en: Fast
no: Rask

[ctx: #30014]
en: Very Fast
no: Veldig rask
