XBMC Main - en to ja translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
ja: モード

[ctx: #30001]
en: Filled
ja: フィル

[ctx: #30002]
en: Wireframe
ja: ワイヤーフレーム

[ctx: #30003]
en: Points
ja: ポイント

[ctx: #30004]
en: Bar Height
ja: バーの高さ

[ctx: #30005]
en: Small
ja: 小さい

[ctx: #30006]
en: Default
ja: デフォルト

[ctx: #30007]
en: Big
ja: 大きい

[ctx: #30008]
en: Very Big
ja: とても大きい

[ctx: #30009]
en: Speed
ja: 表示時間

[ctx: #30010]
en: Very Slow
ja: とてもゆっくり

[ctx: #30011]
en: Slow
ja: ゆっくり

[ctx: #30012]
en: Default
ja: デフォルト

[ctx: #30013]
en: Fast
ja: 速く

[ctx: #30014]
en: Very Fast
ja: とても速く
