XBMC Main - en to id translation catalogue (13 entries)

[ctx: #30001]
en: Filled
id: Diisi

[ctx: #30003]
en: Points
id: Point

[ctx: #30004]
en: Bar Height
id: Tinggi bar

[ctx: #30005]
en: Small
id: Kecil

[ctx: #30006]
en: Default
id: Standar

[ctx: #30007]
en: Big
id: Besar

[ctx: #30008]
en: Very Big
id: Sangat Besar

[ctx: #30009]
en: Speed
id: Kecepatan

[ctx: #30010]
en: Very Slow
id: Sangat Pelan

[ctx: #30011]
en: Slow
id: Pelan

[ctx: #30012]
en: Default
id: Standar

[ctx: #30013]
en: Fast
id: Cepat

[ctx: #30014]
en: Very Fast
id: Sangat Cepat
