XBMC Main - en to hr translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
hr: Način

[ctx: #30001]
en: Filled
hr: Popunjeno

[ctx: #30002]
en: Wireframe
hr: Žičani okvir

[ctx: #30003]
en: Points
hr: Točke

[ctx: #30004]
en: Bar Height
hr: Visina trake

[ctx: #30005]
en: Small
hr: Malo

[ctx: #30006]
en: Default
hr: Zadano

[ctx: #30007]
en: Big
hr: Veliko

[ctx: #30008]
en: Very Big
hr: Vrlo veliko

[ctx: #30009]
en: Speed
hr: Brzina

[ctx: #30010]
en: Very Slow
hr: Vrlo sporo

[ctx: #30011]
en: Slow
hr: Sporo

[ctx: #30012]
en: Default
hr: Zadano

[ctx: #30013]
en: Fast
hr: Brzo

[ctx: #30014]
en: Very Fast
hr: Vrlo brzo
