XBMC Main - en to eu translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
eu: Modua

[ctx: #30001]
en: Filled
eu: Betea

[ctx: #30002]
en: Wireframe
eu: Burdin-haria

[ctx: #30003]
en: Points
eu: Puntuak

[ctx: #30004]
en: Bar Height
eu: Barra garaiera

[ctx: #30005]
en: Small
eu: Txikia

[ctx: #30006]
en: Default
eu: Lehenetsia

[ctx: #30007]
en: Big
eu: Handia

[ctx: #30008]
en: Very Big
eu: Oso handia

[ctx: #30009]
en: Speed
eu: Abiadura

[ctx: #30010]
en: Very Slow
eu: Oso poliki

[ctx: #30011]
en: Slow
eu: Poliki

[ctx: #30012]
en: Default
eu: Lehenetsia

[ctx: #30013]
en: Fast
eu: Azkarra

[ctx: #30014]
en: Very Fast
eu: Oso azkarra
