XBMC Main - en to et translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
et: Režiim

[ctx: #30001]
en: Filled
et: Täidetud

[ctx: #30002]
en: Wireframe
et: Sõrestik

[ctx: #30003]
en: Points
et: Punkte

[ctx: #30004]
en: Bar Height
et: Riba kõrgus

[ctx: #30005]
en: Small
et: Väike

[ctx: #30006]
en: Default
et: Vaikimisi

[ctx: #30007]
en: Big
et: Suur

[ctx: #30008]
en: Very Big
et: Väga suur

[ctx: #30009]
en: Speed
et: Kiirus

[ctx: #30010]
en: Very Slow
et: Väga aeglane

[ctx: #30011]
en: Slow
et: Aeglane

[ctx: #30012]
en: Default
et: Vaikimisi

[ctx: #30013]
en: Fast
et: Kiire

[ctx: #30014]
en: Very Fast
et: Väga kiire
