XBMC Main - en to es_AR translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
es_AR: Modo

[ctx: #30001]
en: Filled
es_AR: Sólido

[ctx: #30002]
en: Wireframe
es_AR: Malla

[ctx: #30003]
en: Points
es_AR: Puntos

[ctx: #30004]
en: Bar Height
es_AR: Altura de la barra

[ctx: #30005]
en: Small
es_AR: Pequeña

[ctx: #30006]
en: Default
es_AR: Por defecto

[ctx: #30007]
en: Big
es_AR: Grande

[ctx: #30008]
en: Very Big
es_AR: Muy grande

[ctx: #30009]
en: Speed
es_AR: Velocidad

[ctx: #30010]
en: Very Slow
es_AR: Muy lenta

[ctx: #30011]
en: Slow
es_AR: Lenta

[ctx: #30012]
en: Default
es_AR: Por defecto

[ctx: #30013]
en: Fast
es_AR: Rápida

[ctx: #30014]
en: Very Fast
es_AR: Muy rápida
