XBMC Main - en to cy translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
cy: Modd

[ctx: #30001]
en: Filled
cy: Llanwyd

[ctx: #30002]
en: Wireframe
cy: Ffrâm weiar

[ctx: #30003]
en: Points
cy: Pwyntiau

[ctx: #30004]
en: Bar Height
cy: Uchder Bar

[ctx: #30005]
en: Small
cy: Bach

[ctx: #30006]
en: Default
cy: Rhagosodiad

[ctx: #30007]
en: Big
cy: Mawr

[ctx: #30008]
en: Very Big
cy: Mawr Iawn

[ctx: #30009]
en: Speed
cy: Cyflymder

[ctx: #30010]
en: Very Slow
cy: Araf Iawn

[ctx: #30011]
en: Slow
cy: Araf

[ctx: #30012]
en: Default
cy: Rhagosodiad

[ctx: #30013]
en: Fast
cy: Cyflym

[ctx: #30014]
en: Very Fast
cy: Cyflym Iawn
