XBMC Main - en to ar translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
ar: الوضع

[ctx: #30001]
en: Filled
ar: ممتلء

[ctx: #30002]
en: Wireframe
ar: سلكي

[ctx: #30003]
en: Points
ar: نقط

[ctx: #30004]
en: Bar Height
ar: شريط الارتفاع

[ctx: #30005]
en: Small
ar: صغير

[ctx: #30006]
en: Default
ar: الافتراضية

[ctx: #30007]
en: Big
ar: كبير

[ctx: #30008]
en: Very Big
ar: كبير جدا

[ctx: #30009]
en: Speed
ar: سرعة

[ctx: #30010]
en: Very Slow
ar: ب\يء جدا

[ctx: #30011]
en: Slow
ar: بطيء

[ctx: #30012]
en: Default
ar: الافتراضية

[ctx: #30013]
en: Fast
ar: سريع

[ctx: #30014]
en: Very Fast
ar: سريع جدا
