XBMC Main - en to af translation catalogue (15 entries)

[ctx: #30000]
en: Mode
af: Modus

[ctx: #30001]
en: Filled
af: Gevul

[ctx: #30002]
en: Wireframe
af: Draad Raamwerk

[ctx: #30003]
en: Points
af: Punte

[ctx: #30004]
en: Bar Height
af: Staaf Hoogte

[ctx: #30005]
en: Small
af: Klein

[ctx: #30006]
en: Default
af: Verstek

[ctx: #30007]
en: Big
af: Groot

[ctx: #30008]
en: Very Big
af: Baie Groot

[ctx: #30009]
en: Speed
af: Spoed

[ctx: #30010]
en: Very Slow
af: Baie Stadig

[ctx: #30011]
en: Slow
af: Stadig

[ctx: #30012]
en: Default
af: Verstek

[ctx: #30013]
en: Fast
af: Vinnig

[ctx: #30014]
en: Very Fast
af: Baie Vinnig
